Thule®* Заднє кріплення для велосипедів Coach 276, для 3-х велосипедів, нахиляється і складається

Please note: rear door cannot be opened even when bike carrier is tilted

2 353 444

23 613,00 грн1

Малий і легкий носій від Thule® нахиляється за допомогою практичної педалі для легкого доступу до вантажного відсіку, навіть зі встановленими велосипедами. Характеристики запатентованої системи складання до дуже компактного розміру зберігання і буде відповідати більшості приміщень для завантаження. Інтелектуальна легка конструкція, розширювані рейки для велосипедів з ширшою колісною базою, пристроєм проти крадіжки та знімними тримачами рами велосипеда для безперешкодного завантаження велосипедів. Регульована муфта з однією рукою дозволяє легко прикріпити кріплення. Кронштейн для велосипеда підходить для велосипедних рамок діаметром 22 мм - 80 мм. Перевізник замикається на буксирну рейку, а велосипеди також можуть бути заблоковані для перевізника. Макс. Вантажопідйомність 60 кг, макс. 25 кг на кожен велосипед, вага приблизно 19 кг, включаючи 13-контактний адаптер. Розмір: 106 x 76 x 28 cm Будь ласка, зверніть увагу: Вага брутто, встановленого на буксирному кріпленні (вага аксесуару та його вантажу разом), не може перевищувати дозволене обмеження ваги носа. Будьте обережні, коли нахиляєте носій із завантаженими велосипедами. Проеціювання деталей, таких як рукоятка, може торкатися землі і може бути пошкоджено. Будь ласка, прийміть необхідні заходи безпеки


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.