Uebler* Заднє кріплення для велосипедів I21, для 2 мотоциклів, що нахиляються на 90 градусів

Зверніть увагу: задні двері неможливо відкрити, навіть якщо нахилений велосипед

2 331 135

27 205,00 грн1

Дуже зручний буксирний контейнер із високоінноваційними характеристиками, що максимально використовує всі потреби вашого перевезення велосипедів. Найменша та найлегша складна стійка, яку коли-небудь розробляв Уеблер, включає в себе абсолютно новий затиск, що не потребує ручки, засіб IQ, що робить його ще легшим. А оскільки вона також нахиляється на 90 градусів, просторий доступ до вантажного відділення з встановленими велосипедами більше не турбується. Будучи переможцем багаторазового тесту, I-серія Uebler надійно виступає за безпеку, якість продукції та завантажуваність. Особливості запатентованої системи складання до дуже компактного розміру зберігання, інтелектуальної легкої конструкції, запатентованого, без зависання IQ застібки, знімного простіку з протиугінним пристроєм та знімними тримачами для рамок для велосипедів. Легко згинати вниз, використовуючи важіль для ноги, ідеально підходить для е-велосипедів, велосипедний кронштейн, придатний для велосипедних каркасів діаметром до 75 мм круглий та 75 x 45 мм, овальний. Перевізник замикається на буксир, а також велосипеди, які можна зафіксувати для перевізника, вантажопідйомністю 30 кг для кожного велосипеда, вагою близько 13 кг, включаючи 13-контактний адаптер. Розмір: 118 x 69 x 56 см, розмір склав: 61 х 20 х 60 см. Вертикальне навантаження: 37 кг з вантажопідйомністю 50 кг та D-коефіцієнтом 5.3 кН, 37 кг під навантаженням причорно-бурової машини 75 кг та D-коефіцієнт 6,7 кН, 60 кг з навантаженням вантажопідйомністю 75 кг та D-величиною 6,7 кН. Будь-ласка, зверніть увагу: загальна вага, встановлена ​​на буксирному стовбурі (вага додаткового виробу та його вантаж разом), не може перевищувати дозволений вага носа. Будьте обережні, нахиляючи носій з завантаженими велосипедами. Проекційні деталі, такі як ручка, можуть торкатися землі і можуть бути пошкоджені. Будь ласка, вживайте необхідні запобіжні заходи


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.