Garmin®* Відеореєстратор DashCam 65W

2 340 160

9 870,00 грн1

омпактна, дискретна камера з підтримкою GPS з 2,0-дюймовим РК-дисплеєм та надзвичайно широким кутом огляду, який буде встановлений на вітрове скло. Постійно записує та автоматично зберігає кадри, якщо виникає інцидент. Запускається запис автоматично під час підключення до джерела живлення. Особливості широкоформатної області перегляду 180 градусів, 2,1-мегапіксельна камера з повноцінною роздільною здатністю HD 1080p (роздільна здатність 1920 x 1080), інтегрований G-датчик дозволяє автоматично виявляти випадки, щоб зберегти відеоролики про інциденти під час впливу. GPS записує місце розташування, напрямок, швидкість, дату та час, щоб точно показати, де і коли виникли інциденти, а також вбудований Wi-Fi для бездротової синхронізації відео. Голосова командна функція дозволяє вам розпочати / зупинити запис звуку, зробити нерухоме зображення або запустити / зупинити функцію зйомки відеоспостереження Travelapse ™ (конденсує години проїзду в хвилини висвітлення). Захоплює відмінну деталізацію відео в яскравих та слабких умовах. Записує ваш пристрій у 1080p безперервного циклу, використовуючи включену замінювану картку пам'яті 8 ГБ microSD ™. Щоб отримати більше пам'яті, додайте більшу карту до 64 Гб (необхідний клас 10). Відтворюйте кадри прямо на дисплеї, перегляньте пізніше на своєму комп'ютері або скористайтеся безкоштовним додатком VIRB® на своєму смартфоні. Включає функції поінформованості водія про попередження попередження зіткнень та попередження про від'їзд смуги. Вбудовані дані червоного світла та камери швидкості сповіщають вас, коли камери червоного світла або камери швидкості закриваються та коли автомобіль зупиняється, наприклад. на перехресті або в дорожньому русі, сповіщення "Перейти" сповіщає вас, коли рух попереду вашого автомобіля рухається знову. Режим паркування контролює оточення вашого автомобіля під час паркування вашої машини, а двигун не працює. Автоматично починає запис, коли і коли рух визначається (потрібен кабель Garmin® паркування режиму). Розміри: 4 см х 5,6 см х 3,1 см, вага: 60 ​​грамів. Працює в діапазоні від -20 ° С до + 55 ° С. Вбудована батарея. Комплект також включає в себе магнітне кріплення, кабель живлення для прикурювача, USB-кабель, картка microSD ™ з 8 ГБ та посібник користувача. Зверніть увагу: застосовуються положення та умови Garmin® та обмеження щодо функціонування для водіїв. Будь ласка, зверніться до веб-сайту Garmin® для отримання додаткової інформації


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.