Виберіть колір
Змініть зовнішній вигляд Вашого автомобіля за допомогою оригінальних легкосплавних колісних дисків. Обтічні, зухвалі або елегантні - які б Ви не обрали - вони відповідають найвищим стандартам, виготовлені з найкращих матеріалів, пройшли тривалі випробування, щоб забезпечити Вашу безпеку на дорозі. Кожен диск перевіряється на наявність дефектів рентгенівським промінням. Переконайтеся, що їхні характеристики відповідають зовнішньому вигляду.

Легкосплавний колісний диск 15" 8-спицевий дизайн, Sparkle Silve

2 382 926

6 x 15", виліт ЕТ 45, для шин 195/60 R15

Включає лише легкосплавний диск. Додаткові деталі, необхідні для встановлення. За додатковою інформацією зверніться до офіційного дилера Ford.


Warranty covered by Ford.


ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: Встановлення повинно проводитись виключно кваліфікованим спеціалістом. Пошкодження будь-якої частини, пов'язане з неправильним встановленням, не покривається гарантією.

Пошук дилера
Додати до списку побажань
Подивіться на автомобілі
Необхідні деталі для встановлення
Центральний ковпачок Глянцеві чорні. З логотипом Ford
Warranty covered by Ford.
Номер деталі: 2 037 230 274,00 грн
Додати до списку побажань
Центральний ковпачок Сині.З логотипом Ford
Warranty covered by Ford.
Номер деталі: 1 429 118 274,00 грн
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ. Будь ласка, дізнайтеся у Вашого дилера Форд вартість встановлення та фарбування (якщо необхідно)

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.