herpa print* Захист заднього бамперу для завантаження фольга, прозора

2 371 204

1 361,00 грн1

Дуже тонка, але дуже міцна еластична фольга, яка ефективно захищає задній бампер вашого автомобіля і край бампера від подряпин при завантаженні та вивантаженні. Забезпечує гладку та майже невидиму суміш у задній частині автомобіля дизайн завдяки своїй моделі специфічної ідеально підходить форма, високий клас прозорості і дуже низькою товщиною. Пропонує довгострокову довговічність без розвитку пожовтіння. Крім того, він забезпечує складний захист на краю бампера. Фольгу можна видалити без залишку без впливу на тіло фарби. Товщина: прибл. 200,0 мкм, термостійкість: від -40 ° C до +110 ° C. Самоклеюча для швидкого та легкого прилягання.


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд


ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: Встановлення повинно проводитись виключно кваліфікованим спеціалістом. Пошкодження будь-якої частини, пов'язане з неправильним встановленням, не покривається гарантією.

Для отримання додаткової інформації та зображень виберіть автомобіль

Виберіть сумісний автомобіль

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ. Будь ласка, дізнайтеся у Вашого дилера Форд вартість встановлення.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.