K&K* Захист салону автомобіля M4700B, комбінований пристрій

2 046 845

9 597,00 грн1

Поєднує функціональність електричного шоку з випромінюванням ультразвукових хвиль. Включає в себе 6 багатоконтактних щіток високої напруги, які гнучко встановлюються навколо моторного відсіку. Щітки проносяться через хутро, лапи і морду, що значно підвищує ефективну поверхню удару. Поточний стік макс. 5,5 мА, випромінює пульсуючий чистий ультразвук без ефекту звикання, звуковий тиск 105 дБ на частоті 22,5 КГц, кут випромінювання 360 °, 100% водонепроникний акустичний корпус, компоненти відповідають стандарту захисту IP65. Включаючи перемикач капота безпеки. Підходить для більшої відсіки двигуна. Будь ласка, зверніть увагу: електричні потрясіння є такими ж високими, щоб переслідувати тварин. Вони більше не шкодять!


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.