K&K* Захист салону автомобіля M4700B, комбінований пристрій

2 046 845

9 151,00 грн1

Поєднує функціональність електричного шоку з випромінюванням ультразвукових хвиль. Включає в себе 6 багатоконтактних щіток високої напруги, які гнучко встановлюються навколо моторного відсіку. Щітки проносяться через хутро, лапи і морду, що значно підвищує ефективну поверхню удару. Поточний стік макс. 5,5 мА, випромінює пульсуючий чистий ультразвук без ефекту звикання, звуковий тиск 105 дБ на частоті 22,5 КГц, кут випромінювання 360 °, 100% водонепроникний акустичний корпус, компоненти відповідають стандарту захисту IP65. Включаючи перемикач капота безпеки. Підходить для більшої відсіки двигуна. Будь ласка, зверніть увагу: електричні потрясіння є такими ж високими, щоб переслідувати тварин. Вони більше не шкодять!


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань
Завантажити
Installation manual PDF

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.