K&K* Захист салону автомобіля M8700, з ультразвуковим захистом, працює від батареї

2 033 210

3 525,00 грн1

Випромінює сильні ультразвукові хвилі. Працює незалежно від акумулятора автомобіля та може використовуватися для захисту, наприклад автомобілі або будинки двигунів з відключеним джерелом живлення. Також підходить для горищ або будь-яких зовнішніх приміщень, щоб залишити тварин від вашої власності. Поточний стік прибл. 0,33 мА, випромінює пульсуючий чистий ультразвук без ефекту звикання, звуковий тиск 105 дБ частотою 23 КГц, діапазон 6 м / 180 ° кут випромінювання, 100% водонепроникний акустичний корпус. Компоненти відповідають стандарту захисту IP65


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань
Завантажити
Installation manual PDF

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.