K&K* Захист салону автомобіля M5700N, комбінований пристрій

2 033 209

10 361,00 грн1

Високотехнологічне рішення, що забезпечує ефективне відштовхування у 3 різних способів. Поєднує функціональність електричного шоку, випромінювання ультразвукових хвиль та миготливі світлодіоди. В комплект входять 6 водонепроникних капсульних супутникових динаміків з металевими мембранами. Динаміки випромінюють сильні пульсуючі чисті ультразвукові хвилі під кутом 180 ° і заряджаються високою напругою приблизно. 200 - 300 В разом з тим, що додатково випромінює блимає світло - все це в той же час. Поточний стік макс. 10 мА, звуковий тиск 105 дБ на частоті 22 КГц, 100% водонепроникний акустичний корпус, компоненти відповідають стандарту захисту IP65. Будь ласка, зверніть увагу: електричні потрясіння є такими ж високими, щоб переслідувати тварин. Вони більше не шкодять!


Гарантія виробника. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до офіційного дилера Форд

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.