Надає оптимальну безпеку та комфорт, відповідає всім юридичним вимогам стандартів безпеки, підходить для любого віку дитини, з системою кріплення ISOFIX, з'ємний чохол також придатний для прасування.

Britax Römer® Дитяче сидіння BABY-SAFE ISOFIX base

1 670 734

8 573,00 грн1

Для дітей з масою тіла до 13 кг; швидка фіксація і швидке зняття дитячого крісла; база кріпиться до точок ISOFIX у вашому автомобілі, спеціальний захисний елемент забезпечує надійне встановлення та обмежує небажані переміщення бази, а упор у підлогу її стабілізує; виріб пройшов випробування та ухвалений згідно з нормою ECE R 44/04


Warranty covered by Ford.

Дивись сумісні моделі
Пошук дилера
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.