Виберіть колір

Легкосплавний колісний диск 16" 5 х 2- спиць, срібний колір

1 842 987

6.5J х 16", виліт 60. Для встановлення необхідно використовувати додаткові матеріали, будь-ласка зверніться до найближчого дилера.


Warranty covered by Ford.


ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: Встановлення повинно проводитись виключно кваліфікованим спеціалістом. Пошкодження будь-якої частини, пов'язане з неправильним встановленням, не покривається гарантією.

Пошук дилера
Додати до списку побажань
Подивіться на автомобілі
Змініть зовнішній вигляд Вашого автомобіля за допомогою оригінальних легкосплавних колісних дисків. Обтічні, зухвалі або елегантні - які б Ви не обрали - вони відповідають найвищим стандартам, виготовлені з найкращих матеріалів, пройшли тривалі випробування, щоб забезпечити Вашу безпеку на дорозі. Кожен диск перевіряється на наявність дефектів рентгенівським промінням. Переконайтеся, що їхні характеристики відповідають зовнішньому вигляду.
Необхідні деталі для встановлення
Обмежувач кермової рейки Необхідний для встановлення дисків R16 (для запобіганню контакту широких шин з кузовом).
Warranty covered by Ford.
Номер деталі: 1 778 540 2 183,00 грн
Додати до списку побажань

1 Рекомендована роздрібна ціна, включаючи ПДВ. Будь ласка, дізнайтеся у Вашого дилера Форд вартість встановлення та фарбування (якщо необхідно)

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.