Виберіть колір

Легкосплавний колісний диск 14" 4 x 2-spoke design, Frozen White

1 864 282

5.5 x 14", offset 35, for tyres 175/65 R14


Warranty covered by Ford.

Пошук дилера
Додати до списку побажань
Подивіться на автомобілі
Змініть зовнішній вигляд Вашого автомобіля за допомогою оригінальних легкосплавних колісних дисків. Обтічні, зухвалі або елегантні - які б Ви не обрали - вони відповідають найвищим стандартам, виготовлені з найкращих матеріалів, пройшли тривалі випробування, щоб забезпечити Вашу безпеку на дорозі. Кожен диск перевіряється на наявність дефектів рентгенівським промінням. Переконайтеся, що їхні характеристики відповідають зовнішньому вигляду.

Визначені аксесуари ретельно підібрані сторонніми постачальниками фірмових аксесуарів і можуть мати різні гарантійні умови, деталі яких можна отримати у вашого дилера Ford. Марка Bluetooth® та логотипи належать компанії Bluetooth SIG, Inc. і будь-яке використання таких знаків компанії Ford Motor належить до ліцензії. Слово і логотипи iPhone/iPod є власністю компанії Apple Inc. Інші торговельні марки та торговельні назви є їхніми відповідними власниками.

Обмеження відповідальності

Повідомлення про обмеження відповідальності: політикою Ford є постійне вдосконалення продукції. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінювати специфікації, кольори та ціни моделей і компонентів, представлених і описаних у цій онлайн публікації. У цій онлайн публікації згадуються як фірмові аксесуари Ford, так і низка виробів наших постачальників. Встановлення аксесуарів може вплинути на споживання пального автомобіля. * Відмічені аксесуари, що є ретельно відібраними виробами з логотипами сторонніх постачальників. На такі аксесуари не поширюється гарантія Ford. Натомість для них чинна власна гарантія стороннього постачальника, про детальні умови якої можна дізнатися у дилера Ford. Торговий знак Bluetooth® (слово і логотипи) є власністю Bluetooth SIG, Inc., і право на будь-яке використання цих марок компанією Ford Motor Company надається за ліцензією. Торговий знак iPhone/iPod (слово і логотипи) є власністю Apple Inc. Інші торгові знаки і назви належать відповідним власникам.